Naše služby

Nesľubujeme bežné veci, tie sú pre nás samozrejmosťou.

Napíšte nám, že máte záujem o webstránku
Odhodlať sa je prvý najťažší krok. Pokiaľ sme sa dostali sem, tak sme ho zvládli. Teraz prídu na rad otázky ako ste na tom s logom, obsahom a predstavou o vizuáli stránky. Nemáte nič? Nič sa nedeje, všetko spoločne pripravím pripravíme.
Dohodli sme sa na podkladoch a vizuáli

V podstate už sme zvládli 80% práce. Teraz sa stačí len pozerať ako to vzniká pod rukami. V prípade akýchkoľvek námietok mi stačí dať vedieť a vidíte online zmeny.

Odovzdanie práce a zaučenie zákazníka

Prácu som dokončil. Vy ste si ju preberáte a mnohým veciam nechápete. Nevyznáte sa vo wordpresse… Na všetko máte odomňa jednoduchý návod a samozrejme kedykoľvek si môžeme dať hovor a dohodnúť sa na zmenách.

WordPress dovoľuje úpravy bez nutnosti zasahovať do kódu

Mnohým práve vznikol úsmev na perách, áno je to naozaj tak. Zmeniť text, obrázok, nadpis, upraviť farbu? Nie je problém, žiadne poplatky za „otvorenie ticketu“. Toto všetko dokážeme spraviť za jednoduchých 5€, prípadne pokiaľ sme mojimi zákazníkmi, tak zadarmo.

Rýchla stránka je samozrejmosť
Rýchla webstránka je základ, pokiaľ je pomalšia, nie len že zákazníci odchádzajú ku konkurencií, ale aj ste penalizovaný v Google. Pri tvorbe stránky sme perfekcionalisti. Optimalizovaný, čo najkratší kód je zárukou najvyššej povolenej rýchlosti.
Nie ste spokojný?
Napíšte nám, zavolajte, pokúsim sa vyriešiť Váš problém. Pokiaľ sa nám nepodarí nájsť riešenie, tak Vám vrátime peniaze. Nemôžete byť v strate, fair enought?

„Moderný prístup s modernými technológiami“

Cenník