Filmarina

Príbeh

Projekt Filmarina je veľmi zaujímavý projekt na Slovensku. Som rád, že môžem byť jeho súčasťou. 

Stránku som prebral s tým, že mnohé veci na stránke nefungovali a chcelo to „chlapskú ruku“ a zasiahnuť, aby nebol problém s bezpečnosťou stránky. Nainštaloval som child-tému, aktualizoval PHP, upravil kontaktný formulár… Prace bolo dosť, verím, že stránka bude čo najdlhšie opäť v úplnom poriadku a tak rýchla ako som ju zanechal :).

Už niekoľko rokov sa venujeme tvorbe konceptov a nakrúcaniu reklamných spotov pre najväčšie reklamné agentúry na Slovensku. Skúsenosti máme tiež v oblasti nakrúcania hraných diel, dokumentárnych filmov a hudobných videoklipov. Naše práce môžeš vídavať v TV, na sociálnych siatiach, či weboch rôznych veľkých firiem. Je to prirodzené, ak filmárčine zasvätíš život – hlavné je si z úspechov neuletieť! A tak sa vždy snažíme pristupovať ku každej výzve s pokorou, plnou vážnosťou a zodpovedne. Projekt Filmarina je náš ďalší prirodzený krok vpred, pretože aj vzdelávanie dostupné pre širokú verejnosť je jednou z ciest, ako šíriť povedomie o kameramanskom remesle. Aj takto sa dá prispieť k zvyšovaniu kvality audiovizuálnych diel na Slovensku.

B&P Construct

Cena

25

Platené cez portál Jaspravim

Objednávka bola ukončená 22.10.2020.

"Tento chalan je extrémny frajer, dokázal opraviť to, čo nedokázal môj známy, ktorý sa už nejaký ten rok WordPressom živí. Za mňa má 5/5 a odporúčam!"
Daniel Kontuľ
Filmarina
"Vesielko opäť raz nesklamal - na Google PageSpeed Insights mám vyššie skóre ako eshop "zeleného mimozemšťana na A" - skvelá práca, 5/5 a odporúčam!"
Daniel Kontuľ
Filmarina
"Maximálna spokojnosť, skvelá práca! Technicky sa to celé podarilo na výbornú, graficky to ešte treba doladiť, ale sme v kontakte a pracujeme na tom :)"
Daniel Kontuľ
Filmarina
"Opäť som využil služby Vesielka a opäť nesklamal. Odporúčam - 5/5"
Daniel Kontuľ
Filmarina
Cenník